Sorularınız İçin Bizi Arayın: - 0532 113 15 08
Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

Adana'da birçok hukuk bürosu bulunuyor. Bu hukuk bürolarında çeşitli hukuk konularında hakim ve uzman avukat olarak görev yapan avukatlar çalışıyor. Bu hukuk bürolarından birisi de Aytaç Er Hukuk bürosudur. Aytaç Er Hukuk Bürosu, Adana hukuk büroları arasında bünyesinde nitelikli ve alanında uzman avukat bulunduran en önemli bürolardan birisidir. Hukuk alanında mevzubahis olan bütün konulara hakim avukatlar Aytaç Er Hukuk Bürosu’nda bulunmaktadır. Adliyelerde itiraz yolu ile veya dava yolu ile görülen bütün davalar hakkında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip avukatlar da Aytaç Er Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır.

Hukuk Davalarında Verilen Avukatlık Hizmetleri Nelerdir?

Adana hukuk büroları arasında bulunan ve sahip olduğu avukat kadrosu ile bugüne kadar birçok müdafisinin yüzünü güldüren Aytaç Er Hukuk Bürosu, Türkiye hukuk sisteminin bütün gerekliliklerini yerine getirebilen bilgi ve donanıma sahip avukatlardan oluşmaktadır.

Özel hukuk alanında deneyimli ve birikimli avukatlar, mahkemelerde açılacak veya görülmekte olan hukuk davalarını başarı ile takip etmekte ve savunduğu tarafın lehine sonuçlanmasında büyük katkı sağlamaktadır.

Aytaç Er Hukuk Bürosu avukatları Ticaret Mahkemeleri, Asliye Hukuk Mahkemeleri, Sulh Hukuk Mahkemeleri gibi hukuk kurallarının ve kanunlarının geçerli olduğu davalarda ideal müşteki avukatı olarak görev almaktadırlar. Görev aldıkları davalarda veya taraflardan herhangi birinin başvurması üzerine açılan davalarda müdafilerini en başarılı şekilde savunmakta ve hakların müdafi etmektedirler.

Ticaret Hukukunun konusu olan sözleşmelerin ihdası, iptali veya yeniden düzenlenmesinin sağlanması için yapılacak itiraz ve açılacak davalarda da Aytaç Er Hukuk Bürosu avukatları, Adana Hukuk Büroları arasında en iyi performans ve başarıya sahiptirler.

Özel hukukun konusu olan boşanma hukukunda da başarılı avukatlara sahip olan Aytaç Er Hukuk Bürosu, boşanmak isteyen kişilerin amaçlarına ulaşması ve açmak istedikleri davaları sorunsuz olarak açması için danışma hizmetleri de dahil olmak üzere bütün avukatlık hizmetlerini eksiksiz olarak sunmaktadır.

  Ceza Davalarında Verilen Avukatlık Hizmetleri Nelerdir?

Aytaç Er Hukuk Bürosu avukatları, ceza davalarında da şikayetçi veya sanık olarak savundukları tarafların haklarını savunmada en iyi performansa sahip avukatlardır. Savunmasını yaptıkları tarafların davalardan en az ceza ile kurtulmalarında veya şikayetçi olan tarafın en ağır cezayı alması için gerekli olan kararların çıkmasında Aytaç Er Hukuk Bürosu avukatları mesleki bilgi ve tecrübelerini en üst düzeyde kullanmaktadırlar.

Aytaç Er Hukuk Bürosu avukatları dava açılma ve dava sürecinde tarafların menfaatine olan tüm itiraz ve tebliğ işlemlerini sorunsuz ve eksiksizce takip ederek herhangi bir hak kaybının yaşanmasını engellemektedirler.

  Danışma Hizmetleri

Aytaç Er Hukuk Bürosu avukatları aynı zamanda danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Hukuk davalarında atılmak istenen adımların neler olabileceği, hangi haklara sahip olunduğu veya açılacak davalarda aleyhte olacak durumların neler olduğu gibi konularda Aytaç Er Hukuk Bürosu’dan danışmanlık hizmeti alınabilmektedir.

  Aytaç Er Hukuk Bürosu’nun internet sitesinden telefon numaralarını elde ederek hukuk bürosunu arayabilir, randevu alabilir ve ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini talep edebilirsiniz.

 

 

Yorum Bırakın
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
WhatsApp Destek Hattı
Google Yorumları