Sorularınız İçin Bizi Arayın: - 0532 113 15 08
Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

Aytaç Er Hukuk Bürosu, tüm müvekkillerine ceza hukuku alanında soruşturma aşaması konusundan başlayarak sonuç aşamasına kadar dava sürecinden önce ve davanın yürütülmesi süresi boyunca, dava sonrasında cezaların infaz edilmesi aşaması dahil olmak için her türlü cezai yaptırım riski taşıması mümkün olan tüm iş ve işlemler ile ilgili olarak mağdur ve şüpheli ya da sanık durumu içerisinde olan kişilere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Müvekkillerin Adana hukuk büroları adana en iyi avukat arayışı içinde ilk olarak tercih etmesinde ki en önemli sebep alanında gerekli uzmanlığa sahip olmasıdır.

 Ceza Avukatı Kimdir?

Ceza Avukatı, mesleki tüm faaliyetlerinin tamamını ya da önemli bir bölümünü ceza hukuku alanı ile ilgili yoğunlaşması ve savcılık ya da soruşturma dosyaları ile ilgili ceza dava dosyalarında tecrübeli olan kişi olmaktadır. Başta Anayasa, Ceza mahkemesi kanunları ve Türk ceza kanunu olmak üzere ceza mevzuatına hakim olan kişi olmaktadır.

Ceza Hukuku Alanında Verilen Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Ağır Ceza Mahkemesinde sanık müdafi ve müşteki vekili olunması alanında hizmet vermektedir. Asliye Ceza Mahkemeleri içerisinde müdafi ve müşteki vekili olunması ve Çocuk Ceza Mahkemelerinde ise sanık ve müşteki vekili olunması hizmetleri mevcut olmaktadır. İcra Ceza Mahkemeleri durumunda sanık müdafi ve müşteki vekili olunması yanı sıran askeri ceza Mahkemelerinde ise sanık müdafi ve müşteki vekili olunması hizmetleri verilmektedir. Ayrıca haksız tutuklama durumlarında ve gözaltı nedeni ile tazminat davaları başvuruları açılmasında müvekkillere yardımcı olmaktadır. Şikayet ve suç duyurusu dilekçesi ve eklerinin hazırlanması ve benzeri hizmetleri bünyesinde yer almaktadır.

Aytaç Er Hukuk Bürosu Tarafından Hizmet Verilen Davalar Nelerdir?

 Müvekkillerinin şahsi ya da ticari ilişkileri ile bağlantılı durumlardan kaynaklanan olumlu ya da aleyhlerinde açılmış ya da açılacak davalar bünyesinde yer alan çalışma alanlarındaki deneyimli avukatları aracılığı ile takip edilmesi ve ek kısa ve hızlı verimlilik ile sonuçlandırılması sağlanmaktadır. Davaların takibi ile ilgili sonuç elde edilmesi sürecinde hukuk ve teknolojinin her türlü imkanlarından yararlanılması sağlanmaktadır. Dava takibi ya da icra takibi aşaması olan ya da henüz ilgili aşamaya gelmemiş ancak gelmesine yakın olan uyuşmazlıkların davadan önce ya da sonra, hukuk ve müvekkil yararını içeren en uygun biçimde anlaşma ile sonuçlandırılması amacı ile karşı tarafla görüşmeler ve toplantılar yapılması sağlanmaktadır. Bu nedenle bir uzlaşma zemini oluşturmayı hedefleyen ve anlaşmazlığın her iki tarafın da yararına olması için gerekli çaba ve çalışmalar yapılmaktadır.

 Danışmanlık Hizmetleri

 Yurtdışında veya şehir dışında yaşayan müvekkillerin Adana'da olan eşyalarının kontrolü ve kiracıları ile ilişkileri ya da vergilerin zamanında ödenmesi ve tüm diğer hukuki işlemlerin yapılabilmesi konusunda taşınmaz hukuku alanına ilişkin müvekkilere hukuki destek verilmektedir. Müvekkillerin hak ve sahip olduğu tüm maddi ve manevi mal ve hizmetlerin güvenilir şekilde korunması ve hukuki yönden takibinin sağlanmasi konusunda oldukça başarılı bir büro hizmeti verilmektedir.

Yorum Bırakın
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
WhatsApp Destek Hattı
Google Yorumları