Sorularınız İçin Bizi Arayın: - 0532 113 15 08
Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

Aytaç Er Hukuk Bürosu müvekkillerine ceza hukuku alanında soruşturma başlama aşamasından bitimine kadar geçen süre zarfında gerekli tüm yardımları yapmakta olup tüm işlemlerin takibini başarılı ve güvenilir şekilde yürütmektedir. Adana ilinde hizmetleri mevcut olan Aytaç Er Hukuk Bürosu tüm kadrosu ile ihtiyaç her hukuki alanda gerekli danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Ceza hukuku alanı oldukça geniş kapsamlı bir hukuk dalı olmakla birlikte ceza hukuku alanında yer alan suçlar ve davalar oldukça hassas ve araştırma inceliği gerektirmektedir. Bu konuda hizmet sunan avukatların deneyimli ve gerekli bilgi birikimine sahip olması oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Aytaç Er Hukuk Bürosu Adana ağır ceza avukatları ile Adana avukat arayışında olan müvekkillerin ilk tercihi arasında yer alarak başarısını kanıtlayarak yoluna devam etmektedir.

 Ceza Hukuku Alanında Yer Alan Sorunlar ve Davalar Nelerdir?

 Ceza hukuku suç ve cezaları düzenleyen bir hukuk dalı olmakta ve genel ceza hukuku ve özel ceza hukuku olarak iki ayrı konulara bölünmektedir. Ceza hukuku kapsamında yer alan konular arasında;

-Şikayet ve suç duyurusu işlemleri,

-Şikayetçi ve müdahil vekillerin suç davası takiplerinin yapılması,

-Şüpheli ya da sanık olarak ceza davalarında savunma ve hukuki yardım yapılması.

Anayasa mahkemesine bireysel başvuru yapılması konuları mevcut olmaktadır. Bu konular kapsamsında dava açılması ya da bilgi alınması adına Aytaç Er Hukuk Bürosu Adana ağır ceza avukatları ile her türlü konuda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Oldukça başarılı dava sonuçları elde etmesi ile ön planda olan Aytaç Er Hukuk Bürosu Adana avukat alanında uzun yıllardan beri avukatlık hizmetleri vermektedir.

Ceza Hukuku Alanına Bakan Mahkemeler Nelerdir?

-Sulh Ceza Hâkimliği

-Asliye Ceza Mahkemesi

-Ağır Ceza Mahkemesi

-Çocuk Mahkemesi

-Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi

-İcra Ceza Mahkemesi

-Fikri Sınai Haklar Ceza Mahkemesi

-Bölge Adliye Mahkemeleri

Yargıtay Ceza Daireleri görev almaktadır. Aytaç Er Hukuk Bürosu ceza hukuku alanında uzman ve gerekli araştırmaları yaparak konulara hakim olan avukatları ile ceza hukuku alanındaki yer suçlamalara ilişkin davalarda gerekli tüm deneyimlere sahip olmakta ve Adana ağır ceza avukatları olarak görev almaktadır.

Aytaç Er Hukuk Bürosu Olarak Verilen Ağır Ceza Avukatları Hizmetleri Nelerdir?

 Aytaç Er Hukuk Bürosu tarafından ceza hukuku alanında bilimsel akademik çalışmalar yürütülmektedir. Bu konuda oldukça kapsamlı çalışmaları mevcut olmakla birlikte gerekli tüm konulara hakim olmaktadır. Gerekli yasalar çerçevesinde ceza hukuku alanı ile ilgili gerekli savunma ve hukuki yardımın yapılması adına birçok konuda müvekkilin adına gerekli davaların açılması ve takibinin yapılması işlemeleri ile Adana avukat alanında çalışmalar yapılmaktadır. Ceza davalarında gerek sanık ya da şüpheli gerekse mağdur olarak müvekkil avukatlığı yapılması ve davaların daha hızlı ve başarılı şekilde ilerlemesine ilişkin gerekli katkıların yapılması adına avukatlık hizmetleri yer almaktadır.

Yorum Bırakın
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
WhatsApp Destek Hattı
Google Yorumları