Sorularınız İçin Bizi Arayın: - 0532 113 15 08
Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

office v3

Ticari Şirket Kuruluşu,Ortaklıklar ve Bayilikler

Müvekkillerimizin Adana'da gerçekleştireceği yatırımları için, ihtiyaç duyulan ticaret şirketleri ve her türlü ortaklıkların kuruluş ve ilgili sicillere tescili ile ortalık yapılarının ilgili mevzuat uyarınca ortaklığın kurulması süresindeki sözleşmelerinin düzenlenmesi ile tüm hukuki sürece dair hukuki destek sağlanmasıdır.

Yine ticari şirketlerin başka illerde ve Adana ilinde vermiş olduğu bayiliklerin sözleşmelerinin yapılması bu bayiler arasındaki hukuki ilişkilerin düzenlenmesi ve takibi sürecinde hukuki destek verilmektedir.

Bu kapsamda şirket ya da ortaklıkların, adli ve idari makamlarla ilişkileri, genel kurul toplantıları, mevzuat düzenlemelerine uyumu gibi günlük ve ticari faaliyetlerinden kaynaklanan hukuki hizmet ihtiyaçları noktasında her türlü destek verilmektedir.

 

Papers

Birleşme ve Satınalmalar

Her türlü şirket birleşme ve satınalmalar ile Adana ilinde yapılacak yatırımlar ya da yatırım sonlandırma kararlarının icrası hususunda ihtiyaç duyulacak hukuki hizmetler konusunda destek verilebilmektedir. Yatırım sürecinde işçilerin alımı,sözleşmelerinin düzenlenmesi ile yine özlük dosyalarının eksiksiz olarak tamamlanması, iş yerinin faaliyet alanına bağlı olarak çözüm ortakları ile görüşmeler ve her türlü sözleşmelerin düzenlenmesi yine işin devamında tüm bu süreçlerde hukuki destek verilmesi, işin sonlandırılması noktasında ise yine işçilerle iş sözleşmelerinin feshedilmesi, arabuluculuk sürecinin etkin ve müvekkil hakları gözetilerek sonlandırılması, yine alacak ve borçların takibi ve yine borçların taksitlendirilmesi ve uzun cadede ödenmesi noktasında 3.kişilerle görüşme ve anlaşmaların yapılması ve yine ticari işletmenin sonlandırılmasının tüm aşamalarında hukuk büromuz tarafından her türlü hukuki destek verilmektedir. 

 

keynote_on 

Eğitimler

Hukuk büromuz tarafından, Adana ilinde iş verenlerin istekleri doğrultusunda Ticari sözleşmelerin düzenlenmesi, kıymetli evrakların kullanılması, işçilerle ilişkiler(tutanak ve savunmaların alınması,sözleşmenin feshi,arabuluculuk süreci gibi) tüm ticareti ilgilendiren alanlarda müvekkilere ve yine talep halinde iş vereni temsile yetkili personele eğitim verilmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
WhatsApp Destek Hattı
Google Yorumları