Sorularınız İçin Bizi Arayın: - 0532 113 15 08
Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

Adana Avukatlık Hizmetleri

Hukuki sorunların çözümünde müvekkillerine yardımcı olmak ve haklarını korumak amacı ile adana avukat Aytaç ER hukuk bürosu kurulmuştur. Hukukun birçok alanında müvekkillerine hizmetler sunmaktadır. Etik ve hukuk kuralları ile hukukun genel ilkeleri kapsamında faaliyetler göstermektedir. Genel çalışma prensibi hukuksal yaşama dair disiplinleri içinde barındıran isabetli çözümler sunmaktır. Sunulan hizmetleri üç genel başlık altında toplayabiliriz.

  Koruma Sağlayıcı, Önleyici Hizmetlerimiz

  Bu hizmetlerimiz kapsamında günlük hayatımızda karşılaşılan ve hukuki yardım gerektiren her türlü sözleşme ve konu yer alır. Bulunan çözümlerde ileride ihtilafa düşülmeyecek şekilde, açık ve net, anlaşılabilir düzenlemeler yapılmaktadır. Bunların yanında ihtilafa düşülen konularda işin hakkaniyete ve hukuka uygun şekilde düzenlenmesi sağlanır. Bu hizmetler sözlü ya da yazılı olarak verilebilir. Verilen danışmanlık hizmetlerinin ana amacı müvekkillerin işlemlerinin hukuka uygun olması ve kapsamda hak ve menfaatlerinin korunmasıdır.

  İhtilaf Çözücü Hizmetlerimiz

  Müvekkillerimizin ticari ve şahsi ilişkilerinden kaynaklanan aleyhlerinde ve lehlerinde açılan ya da açılabilecek davaların sonuçlandırılmasına çalışılır. Maksimum verimlilikler sonuçlanması için uzman avukatlar tüm süreçleri titizlikle takip etmektedir. Davaların sonuçlandırılmasına kadar tüm süreçte teknolojinin ve hukukun tüm imkanlarından faydalanılmaktadır. Bu hizmetler kapsamında sunulan bazı çalışmalar şunlardır:

 * İcra ve İflas takipleri

 * Anlaşmalar/ Uzlaşmalar

 * Danışmanlık

 * Bunlar dışında her türlü davalar

  İş Geliştirme Destek Hizmetlerimiz

  Adana’da gerçekleştirilmek istenen yatırımlar için müvekkillerin ihtiyaç duyacağı ticaret şirketleri ile ilgili hizmetler verilmektedir. Her türlü ortaklıkların kuruluş ve ilgili sicillere tescili kapsamından hukuki süreçler kapsamında hukuki destekler sunulmaktadır. Bunların yanında adana avukat hizmetleri içerisinde bu kapsamda farklı illerdeki ticari şirketlerin başka illerde vermiş oldukları bayiliklerinin sözleşmelerinin yapılmasında da destek sunulmaktadır. Tüm bu kapsamlarda ortakların veya şirketlerin:

 * Adli ve idari makamlarla ilişkileri

 * Genel kurul toplantıları

 * Mevzuat düzenlemelerine uyumu

 Gibi ticari ve günlük faaliyetlerinden kaynaklanan hukuki hizmet ihtiyaçları noktasında sonuç odaklı destekler verilmektedir.

 Bu kapsamda birleşme ve satın almalar her türlü şirket için söz konusudur. Adana ilinde yapılacak yatırım ve yatırım sonlandırma karalarının icra hususunda ihtiyaç duyulacak hukuki hizmetler konusunda adana avukat hizmetleri destek verebilir. Yatırım sürecinde

 * İşçilerin alımı

 * Sözleşmelerin düzenlenmesi

 * Özlük dosyalarının eksiksiz olarak tamamlanması

 * İş yerinin faaliyet alanına bağlı olarak çözüm ortakları ile görüşmeler

 * Her türlü sözleşmelerinin düzenlenmesi

 İşin devamında bu süreçlere hukuki destek verilerek işin sonlandırılması sağlanmaktadır.

 Boşanma, miras hukuku, tüketici hukuku, eşya hukuku, ceza avukatlığı, icra avukatlığı, tazminat, işçi ve işveren avukatlığı, zorunlu arabuluculuk, devremülk sözleşmesinin iptali, korona virüs sözleşmelere etkisi ve mücbir sebep olup olmadığı gibi güncel konularda da her türlü destekler sunulmaktadır.

İş bu içerik Adana Avukat Aytaç ER tarafından  kaleme alınmıştır.

Yazılı iznim alınmadan ve kaynak gösterilmeden makale bir başka internet sitesinde ya da bir başka mecrada yayınlanamaz, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. İzinsiz şekilde kopyalama, çoğaltma veya yayın yapanlar hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacaktır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam
WhatsApp Destek Hattı
Google Yorumları