Sorularınız İçin Bizi Arayın: - 0532 113 15 08
Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

                                          BOŞANMA PROTOKOLÜ 

 

................. AİLE MAHKEMESİ HAKİMLİĞİ’NE

DOSYA NO

 

DAVACI

 

VEKİLİ

 AV.AYTAÇ ER                                                                                      Reşatbey mh.Türkkuşu cad.Günep panorama iş Merk.B Blok Kat:8 no:801 Seyhan/ADANA Tlf: 322 458 4432 – 0532 113 1508

DAVALI

 

D. KONUSU

BOŞANMA PROTOKOLÜ

AÇIKLAMALAR

Mahkemeniz nezdinde açılmış bulunan yukarıda dosya numarası belirtilen davada taraflar arasında boşanma hususunda ve aşağıdaki hususlarda anlaşma sağlanmıştır.

 

ÇOCUĞUN VELAYETİ

1. Tarafların müşterek çocukları …. Doğumlu ….., …. Doğumlu ……’in velayetleri davacı (baba) …….’da kalacaktır.

 

ÇOCUKLARLA İLİŞKİ

2. Müşterek çocukların, davacı anne ile olan ilişkisinde; anne, çocuklarla ayın birinci ve üçüncü hafta sonları ve dini bayramların son günü birlikte olabilecektir.

 

NAFAKA

3. Müşterek Çocuk, davacı babada kalacağından, baba, çocukların bakımı için karşı taraftan hiçbir nafaka talebinde bulunmamaktadır. Ayrıca taraflar birbirinden nafaka ve tazminat talebinde bulunmamaktadırlar.

 

MALLARIN PAYLAŞIMI

 

4- Evlilik birliği içinde edinilmiş hiçbir gayrimenkul mevcut değildir. Bu nedenle tarafların aralarında bölüşebileceği bir gayrimenkul bulunmamaktadır.

 

5- Taraflar ortak yaşadıkları süre zarfında edindikleri ev eşyaları ve ziynet eşyaları konusunda tamamen anlaşmışlardır. Bu protokol ile taraflar karşılıklı olarak bu konuda hiçbir uyuşmazlıklarının olmadığını kabul etmişlerdir.

HUKUKİ NEDENLER

Medeni Kanun ve sair ilgili mevzuat hükümleri.

SONUÇ VE İSTEM

Yukarıda belirtilen Boşanma Protokolünün kabul ve tasdiki ile tarafların anlaşmaları doğrultusunda boşanmalarına karar verilmesini saygılarımızla arz ve talep ederiz. ………/……../……….

 

DAVACI VEKİLİ

AV.AYTAÇ ER 

(4721 s. MK. m. 166)

 

Yorum Bırakın
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam
WhatsApp Destek Hattı
Google Yorumları