Sorularınız İçin Bizi Arayın: - 0532 113 15 08
Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

Savcı kontrolünde başlayan ağır ceza davalarında, avukatın rolü büyüktür. Son zamanlarda adana avukat arayan kişi sayısında artış yaşanmaktadır. Ağır ceza davalarında göz altı, tutuklama, ifade verme, adli kontrol ve el koyma gibi hürriyeti kısıtlayan tedbirler ile karşılaşılabilmektedir. Bu nedenden dolayı ağır ceza davalarını bir avukat ile yürütmek fayda sağlamaktadır.

  Ceza Avukatı Kime Denir?

  Savunduğu kişinin tahliye ve devamında beraatını sağlayan adana ağır ceza avukatları hukuki bilgi ve deneyime sahiptir. Savcılık veya kovuşturma aşamasında olan davaların ağır ceza avukatları tarafından yönetilmesi gerekmektedir. Ülkemizde her ne kadar yasal olarak avukatlık alanında bir branşlaşma yoksa da ceza davalarına bakan avukatlara ağır ceza avukatı denilmektedir.

  Ceza Avukatı Hangi Davalara Bakar?

  Ceza davalarında soruşturma aşamasından itibaren dahil olan adana ağır ceza avukatları müvekkillerine her aşamada destek sağlamaktadır. Soykırım, insan ticareti, örgüt, insanlığa karşı suçlar, zimmet, resmi belgede sahtecilik, bilişim alanında suçlar, mala zarar verme, yağma, tehdit, şantaj, dolandırıcılık, organ veya doku ticareti ve kasten öldürme gibi davalara, ceza avukatı bakmaktadır. Ağır ceza davalarında suçlar daha büyük olduğundan, verilen hüküm de son derece büyük olmaktadır. Ağır ceza davalarında yargılanan bireylerin savunma haklarını yerine getiren adana avukat son derece hassas davranmaktadır. Hileli iflas gösteren kişiler de ağır ceza mahkemelerinde yargılanmaktadır. Ağır ceza davalarına bakan avukat, başarılı bir savunma yaparsa güzel sonuçlar almaktadır.

Adana Agir Ceza Avukatlari Hangi Davalara Bakar

  Ağır Ceza Avukat Ücretleri Ne Kadar?

  İnsanlar günlük yaşamlarında kimi zaman istemeden, kimi zaman da kasten suça karışabilmektedir. Suça karışmasının yanı sıra suçun da mağduru olabilmektedir. Suçun şüphelisi veya mağduru olunması durumunda, avukata ihtiyaç duyulmaktadır. Hukukun savunma kısmında müvekkillerinin haklarını arayan avukat, sanık veya müştekinin hak kaybına uğramasını önlemektedir. Her avukatın bilgi ve deneyimi farklı olduğundan, ceza avukatlarının ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Devlet tarafından alt sınır belli olduğundan, daha düşük ücret talep edilmesi mümkün değildir. Ücretler alt sınır olmakla birlikte ücretin belirlenmesinde taraflar özgürdür. Ağır ceza davalarında başarılı sonuçlar ortaya koymuş avukatların ücretleri daha yüksektir.

  Adana En İyi Ağır Ceza Avukatı Kimdir?

  Herhangi bir ceza davası ile karşı karşıya kalanlar endişelenmekte olup ne yapacaklarını bilememektedir. Ceza davasının büyüklüğü, endişenin genel sebebidir. Bu nedenle, ceza davasına bakacak olan avukat seçilirken titiz davranılmaktadır. En iyi ağır ceza avukatı ile çalışmak, en iyi hukuki desteğin alınmasını sağlamaktadır. İşini şansa bırakmadan en iyi ceza avukatını tercih edenler, en az cezayı almakta veya beraat etmektedir. Tüm hukuki süreci en iyi şekilde yöneten ağır ceza avukatı, müvekkilini hukuksal olarak güçlü kılmaktadır. Davayı sağlam temellere oturtan ağır ceza avukatı, davanın başlangıcından itibaren müvekkilinin haklarını korumaktadır. Özellikle ağır ceza davalarında başarılı sonuçlar elde etmiş olan kişiler, en iyi ağır ceza avukatı olarak nitelendirilmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
WhatsApp Destek Hattı
Google Yorumları